Jean Paul Gaultier Kokorico by Night Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Ravent

Ravent

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

incir ağacı

incir ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

89

20-60

2012

3054

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 8

İLKBAHAR
yaz

% 54

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 23

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 77

GÜNDÜZ
gece

% 23

GECE

Kokorico by Night Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Kokorico by Night parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir12679
NEDEN SATIN ALIŞ YERİ YOK. SİPARİŞ VEREMİYORUM. BURADA SADECE BİLGİ VAR. BİLGİ SİTESİ SANIRIM.
misafir1746
Açılış bergamotu ilk başta biraz cılızdır ancak hızlı bir şekilde jenerik ama nezih bir narenciye notasına yerleşir. Narenciye sıradanlığı, raventle birleştiği zaman iyileştirilir çünkü ravent açıklıkta hoş bir yeşil ekşi tad verir ... Şimdi çok daha fazla derinlik hissine yerleşir. Daha sonra kakao, toz-kakao katkısı ile meyve-bitki uyumunu daha da zenginleştirir. Oldukça sevimli hale gelir. Baz tonka fasulyesinin vanilyaya benzer tatlılığı ile bitiyor. Tüm notalar düz , azaltılmış sentetik veya sentetik olmayan normal notalar…Denemeniz gerekiyor
misafir6420
JPG tarafından yazılmış orijinal harika Kokorico'yu çok düşünceli bir şekilde yeniden düşünün. Püskürtme, Xivenus Rouge’ı Givenchy’den anımsatan şaşırtıcı bir meyve patlamasıyla beni etkiledi. Bu birkaç dakika içinde biraz azalınca (etkisi) Kokorico'nun sedir zengini DNA'sı görünür ve kalır. Karanlık ve pürüzsüz hissine sadık kalırken kesinlikle katmanlı ve zengin hissettirir. Gündüz veya gece için harika bir koku.
misafir8790
Sizi içine çekmek için iyi olan güzel çikolata ile kandırır. Orijinal ve daha sanatsal, cesur ve yaratıcı. Kokunun geçici yönlerine yayılmak yok, bunun yerine parfümün içindeki eşsiz notaların takdirinden memnun kaldım. Şaşırtıcı bir şekilde çalışıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.