Bergamot

Bergamot

Ravent

Ravent

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

incir ağacı

incir ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

89

20-60

2012

3501

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 13

İLKBAHAR
yaz

% 47

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE
captcha
NEDEN SATIN ALIŞ YERİ YOK. SİPARİŞ VEREMİYORUM. BURADA SADECE BİLGİ VAR. BİLGİ SİTESİ SANIRIM.
Açılış bergamotu ilk başta biraz cılızdır ancak hızlı bir şekilde jenerik ama nezih bir narenciye notasına yerleşir. Narenciye sıradanlığı, raventle birleştiği zaman iyileştirilir çünkü ravent açıklıkta hoş bir yeşil ekşi tad verir ... Şimdi çok daha fazla derinlik hissine yerleşir. Daha sonra kakao, toz-kakao katkısı ile meyve-bitki uyumunu daha da zenginleştirir. Oldukça sevimli hale gelir. Baz tonka fasulyesinin vanilyaya benzer tatlılığı ile bitiyor. Tüm notalar düz , azaltılmış sentetik veya sentetik olmayan normal notalar…Denemeniz gerekiyor
JPG tarafından yazılmış orijinal harika Kokorico'yu çok düşünceli bir şekilde yeniden düşünün. Püskürtme, Xivenus Rouge’ı Givenchy’den anımsatan şaşırtıcı bir meyve patlamasıyla beni etkiledi. Bu birkaç dakika içinde biraz azalınca (etkisi) Kokorico'nun sedir zengini DNA'sı görünür ve kalır. Karanlık ve pürüzsüz hissine sadık kalırken kesinlikle katmanlı ve zengin hissettirir. Gündüz veya gece için harika bir koku.
Sizi içine çekmek için iyi olan güzel çikolata ile kandırır. Orijinal ve daha sanatsal, cesur ve yaratıcı. Kokunun geçici yönlerine yayılmak yok, bunun yerine parfümün içindeki eşsiz notaların takdirinden memnun kaldım. Şaşırtıcı bir şekilde çalışıyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm