Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm

Le Beau Male modelinde, Le Male koleksiyonunun tüm önceki sürümleri gibi şekle sahiptir. Göğsünün üzerine açık mavi, metalik çizgilerle buz mavisi ile boyanmıştır. Kauçuk beyaz renk, sıkıntıyı ve tazelenmeyi vurgularken, mavi metalik şeritler gücü simgeler. Metal dış ambalaj değişmeden kalır. Le Beau Male, 75 ml ve 125ml EDT olarak piyasada mevcuttur. EDT yanı sıra, 75 gram deodorant çubuk da mevcut olacak. Reklam yüzü, 50'li yılların pin-up tarzında buzda çıplak poz veren Kaylan Falgoust.

Üst Nota
Pelin

Pelin

Nane

Nane

Lavanta

Lavanta

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Alt Nota
Adaçayı

Adaçayı

Misk

Misk

Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 30 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
70%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
75%
30 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
47%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
53%
15 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
60%
Parfüm geceye uygun
GECE
40%
15 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
27%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
40%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
33%
15 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 86
7060 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
15 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Jean Paul Gaultier Le Beau Male Erkek Parfüm Yorumları

Mont Blanc Legend'e bir vanilya kokteyli ile nane ekleyin alın size bu parfüm ama bu çok hafif.
Yavan
Mugler'dan Pure Shot'a çok yakın .. Ağır fiyat etiketine layık değil .. Kokorico JPG'nin muazzam başarısızlığıyla yeni bir yön denedim ama bu da yine başarısız oldu. Denemeye değmez.
Zaman ve para israfı. Korkunç bir koku. Orijinalin sulu hafif hali. vanilya ve pelin eklenmiş taze açılış kokusu ile birazcık değişik. Derimde yaklaşık 30 dakika sonra yok.
İlk spreyde iyi. Son derece düşük yansıtma ve yaklaşık yarım saatlik bir kullanımdan sonra ciltte kalmıyor. Tekrar satın almam.
Muhtemelen bunu hoş bir koku olarak görüyorum. Ama tekrar asla satın almam. Bu, JPG Le Male'nin benzeri değil. Le Beau Male, lavanta notası olan tek belirsiz benzerliğin tam tersi. Oldukça gövdeli (misk) yeşil ve kırılgan bir koku. Şu andan itibaren incelememde objektif olduğumu ve Le Male arasında bir karşılaştırma / zıtlık olmadığını unutmayın.
Açılış gerçekten keskin, miskli, küçük ve tazedir. Misk ve pelin üst notalarda destekleyici rol oynaması nedeniyle zayıf değildir. Projeksiyon yaklaşık 3-6 saat boyunca iyidir (boynuma iki kez ve her bileğe bir kez, atomizer ile cilt arasında bir inç kadar püskürtün), daha sonra cilt kokusuna doğru büzülür. Uzun ömür yaklaşık 10 saattir. 10 üzerinden 7 puan verilebilecek bir koku.
Le Male ile bağlantısı yok. Yararsız ucuz yaz kokusu. Açıkçası bana kötü kokuyor.
Babam kısa süre önce bir şişe aldı ve bugün kullanma şansım oldu. Şişe tasarımı yüzünden Le Male'yi ciddiye almak konusunda ciddi problemlerim vardı ve Le Beau Male ile hiçbir şey farklı değil (şişe). Ancak bunu uyguladığımda biraz şaşırdım: Taze nane ve diğer otlar, sonra lavanta ve kesinlikle biraz portakal çiçeği. Aslında oldukça iyi. Bir süre olgunlaşma zamanından sonra koku daha genel hale gelir ancak tüm ciddi tuzaklardan kaçınmayı başarır. Le Beau Male kesinlikle bir yaz kokusudur ama sonbaharda da kullanılabilir. Yazlık parfüm arayışı içerisinde olan arkadaşlara önerebilirim. (Uygun fiyata bulurlarsa)
Jean Paul Gaultier’in 1995’te piyasaya sürdüğü Le Mâle’in bugün piyasadaki en popüler modern erillerden biri olmadığını söylemek zor olurdu. Kokular gittiği sürece metakseksüel canavardır. Harika bir yaz baskısı
Minyatür lavanta açılış patlaması hafifçe kıvrımlı bir nota ile eşleştirilmiş ve cilt üzerinde oldukça hoş bir durum oluşturmuş. Bitkisel kuruluk ve misk ile vanilya bazı sadece hafif değil, aynı zamanda oldukça genel ve bana göre açıkçası oldukça yumuşak. Fena değil ama umut verici açılışa rağmen genel olarak oldukça vasat. İlk açılış kokusu hariç diğer yönlerini beğenmedim. Dört saat uzun ömürlülük anca. Fazla kalıcı bir parfüm değil.
Nane ve portakal çiçeği, havadar bir ikili yaratırken, beklenmedik adaçayı kokuyu enteresan hale getiriyor. Lavanta ve vanilya, öncekilerden hafifçe sıyrılmıştır ancak genel yıldızlar olarak kalmıştır. Toplamda biraz garip bir kokusu var ancak orijinaline tercih ediyorum. Herkese tavsiye edebilirim. İlginç bir şekilde, salatalık kokusunu anımsatan bir çeşit ilginç notalar da alıyorum.
Yazmam ve incelemelerini yapmam gereken bir sürü örnek var. Bu örneklerden biri Le Beau Male. Klasik, 'Le Male' adlı Jean Paul Gaultier'den gelen bir yan koku. Ne gibi kokuyor? Satın almaya değer mi? Bakalım..
Notlar şunları içerir: nane, lavanta, pelin, portakal çiçeği, misk, adaçayı
Yan kanattan fazlası ve orijinal ' Le Male ' kokusunun özel sürümleriyle çıktı . Le Beau Male adındaki bu giriş, çok net ve serin bir nane notasıyla başlıyor. Aslında, Guerlain’ın L'Eau Boisee'sinde yaşadığım gibi gerçekten yerleşmek bir dakika sürüyor. Le Beau Male, orijinalinden tamamen farklı. Tabii, aynı notalardan birkaçını paylaşıyor ama bu Le Male veya Ultra Male gibi bir şey değil. Tamamen farklı bir koku ile karşılaşacaksınız. Nane notaları dominant oyuncudur ama pelin üst notaları, Le Beau Male'nin canlı 'yeşilliğine' kendini veren hafif bitkisel bir his verir. Bu satırdaki diğer kokulardan çok daha az baharatlı. Nane ve adaçayı, onun için tek gerçek baharattır ve lavanta tarafından sakinleşir. Genel olarak, kompozisyon aslında oldukça bitkisel ancak hiçbir zaman feminen kaliteyi almaz. Portakal çiçeği zarif bir dokunuş ve bana L'Homme Intense'i hatırlatıyor. Projeksiyon akıllıca, başlama şeklini seviyorum. Güçlüdür ancak birkaç saat içinde hızla cilt kokusu olur ve bu hayal kırıklığı yaratıyor. Size bu konuda daha üstün başarısı olan Alberto sego enigma parfümü önerebilirim. Tamamen zayıf değil ancak arkasında çok fazla bir güç var, çok fazla potansiyele sahip. Uzun ömürlülük, 5-7 saat aralığındaki bir yerde ve o kadar iyi değil. Daha kalıcı bir koku olsa bence esans arttırımı kokuyu bozar ve acı bir hale gelir. Gerçekten soğuk nane, sıcak bir günde harika rahatlatıcı.
Genel olarak, Le Beau Male'yi önerebilir miyim? Açık yaz havalarında belki. Aslında aromanın tadını çıkarıyorum ve orijinal Le Male ile ilgisi olmasa da, kendi başına durabileceğini düşünüyorum. Performansı biraz hayal kırıklığı. Dediğim gibi alberto sego parfümün enigma veya zeugma modelleri bu parfüme karşı daha başarılı ve önerebileceğim kokular. Tarzlar aynı
Yemyeşil bir koku.
Yemyeşil içeriği ile harika ferahlatıcı Jan pol parfüm. Yaz mevsiminde vazgeçemediklerimden. 3 yıldır beraberiz
Bana yeşil ve sulu kokuyor. Bazı kişilere bu hoş gelebilir ama ben bundan hoşlanmıyorum. Orijinal Le Mâle ile neredeyse hiçbir ortak noktası yok. Orijinali bir harika.
Ucuza aldım ama sanırım ucuz bir meyve suyu kokusu aldım. Gerçekten korkunç kokusu. Aldığım için pişmanlık duyuyorum ve kısa sürede kayboluyor.
Seksi ve eğlenceli bir koku. Kızları üzerinize çekmek veya sadece seksi kokmak istediğinizde kullanın. Olumsuz yorumlar bana kafayı yedirtti. Nasıl bir laternatifleri varmış yazsınlar da bizde görelim. Kesinlikle yaşlı insanlar için değil belki de ondan sevmediler. Genç bir adam olarak söylüyorum bomba etkisi var. Uzun ömürlülüğü hakkındaki yorumlar hakkında söylemek gerekirse bu parfüm yaklaşık 10 saattir üzerimde ve halen kokuyor. İlk sıktığı performansı mı bekliyorlar anlamıyorum. İşe gitmeden önce püskürttüm ve işten çıktığımda hala kokusunu alabiliyorum. Kurumaya başladığında yansıttığı koku bana daha sexy geliyor. Harika bir parfüm olduğunu düşünüyorum.
Artık aldım ve bitmesi için uğraşıyorum. Bir şişe daha alacağımı düşünmüyorum. Fiyat performans ürünü değil. Sevdim ama sıkıcı ve ucuz kokuyor. Ben Jean Paul Gaultier hayranıyım ama bu modeli sevmedim.
Bir saat sonra bu çocuk çoktan üzerimden gitti dostum. Kendini asla çevreye yansıtmıyor, yansıtamıyor. İnsanlar sadece uyguladıktan sonra ilk on dakikada hissedebiliyor ve sonrası ortada yok. Erkeksi ama bana küçük bir çocuk kokusu sanki. 16-17 yaşındaki bir gencin ev partisinde kullanabileceği gibi bir şey. Gençlere hitap eden bir parfüm.
Her açıdan aşırı olduğunu düşündüğümden, orijinal le serisinin kokunun tadını çıkaramıyorum. Le Beau Male ise kendine özgü ve taze bir koku. Çiçek ve yeşil notaları kullanan taze ve havadar bir koku. Bu biraz ucuz duran bir parfüm ama çok ferah. Günlük ve sıcak havalar için kullanımını önerebilirim. Çok belirgin ve kalıcı olmaması bu kokunun kötü kaliteli olduğu anlamına gelmiyor bence. Yorumlara da şaşırdım. (olumsuzlara) . İlkbahar / yaz için harika. Kendiniz için deneyin ve aşırı abartılı incelemelerin sizi çok şüphe uyandırmasına izin vermeyin.
Çok havalı. Hazırlandıktan sonra sabahları kullanabileceğiniz harika bir koku. Güne ferah başlamanızı sağlıyor. Temiz kokuyor ve lavanta - nane en çok takdir edilen notaları. Kalıcılık süresi çok fazla değil. Birkaç saat sürüyor ama gerçekten yumuşak bir koku.
Naneli, seksi ve baharatlı kokuyor. Klasik lavanta ile güzel bir ışık. Dürüst olmak gerekirse gözümde büyüdü. Onu seviyorum.
Orijinal Le Male ile ortak olan bir şey yok. Tamamen farklı kokular. Le Beau inanılmaz derecede çok yönlü su / bitkisel kokusuyla dikkat çekiyor. Nane ve lavanta odaklı ve aynı anda canlandırıcı, erkeksi, karizmatik. İlkbahar / yaz için mükemmel erkeksi ve enerji verici bir koku. Bana seksi kokuyor.
Havayolunda bileğim üzerinde test etme şansım oldu. Çok taze bir koku ve beni gerçekten şaşırttı. Fakat fiyatı mantıklı gelmedi. Ucuzlar ise alabilirim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER