Artemisia

Artemisia

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Bergamot

Bergamot

Kakule

Kakule

Kimyon

Kimyon

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Tarçın

Tarçın

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 49

orta nota oranı
Orta Nota

% 27

alt nota oranı
Alt Nota

% 24

94

18-60

1995

1948

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 31

İLKBAHAR
yaz

% 6

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının JPG modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Ofisimde içeri girerken herkes bana çok güzel koktuğumu söyledi ve parfümü tahmin etmeye çalıştılar. Tabi ki bulamadılar söyleyene kadar :D
Kendinizi saygın bir beyefendi olarak görüyorsanız, Le Male satın almayın çünkü bayanlar kokunuzu küstah bir genç ile ilişkilendirecek. Genç kokusu diye tanımlanan kategoride yer alması gereken bir parfüm.
Ucuz bir kolonya gibi kokuyor. Kalıcılığının sadece bir saat sürmesinden dolayı hızlı bir şekilde sona erecek şekilde kullanmaya başladım. Şimdi onu kullanmak bile istemiyorum ve içinde fazla bir şey kalmadı. Kalanıda sanırım birine vereceğim. Benim için olumsuz bir ürün.
Kesinlikle benim için Ultra Male'den üstün. Le Male, daha çok baharatlı bir kış kokusu olarak görülse de, nane yüzünden ferahlatıcı bir formda. Tabii ki sıcak bir günde kullanılabileceği gibi serin havalarında kokusu olarak tercih edilebilir. Gerçekten hoş bir koku. Geçen gün Le-Malei satın almam ve onu aldıktan sonra ilk kez püskürttüğümden beri kız arkadaşımın kullandığı tanıdık bir pembe parfümü gibi kokuyordu. Sanırım Le Male, bulunduğunuz çevreye gerçekten bağlı.
Kadınlar çok hoşlanıyorlar, Soğuk havalar için harika. Veya serin bir yaz gecesi.
Le-Male nin yılbaşı baskısını aldım. 2017 PUIG Le male. Açılış nane ve vanilya karışımı gibi kokuyor ama performans korkunç. Yaklaşık 15 dakikalık projeksiyonum var ve yaklaşık 4/5 saat boyunca cilt kokusu haline geliyor. Bunu satın aldığım için çok pişman oldum. Önermiyorum. Koku güzel ama su gibi.
Kelimeler bu kokuya ne kadar taptığımı ifade edemez. Parfümeri dükkanında kokladığım andan itibaren aşık oldum. Çok güzel. Ben erkek bile değilim ama erkek olsam ilk kullanacağım parfümlerden biri le male olurdu.
Harika bir sanat eseri. Cinselliğin doruklara çıkarıcı iksirini sunmuşlar. 2011 dolaylarında 40 ml şişe kullandım ve performansıyla beni kendine bağımlı hale getirdi. Şu an şişe alımlarımda eskiye nazaran sulandırıldığını ve yoğunluğunun azaldığını belirtebilirim. Le-Male yi bırakma vakti geldi gibi görünüyor. Kaliteli bir şeyi de bozmasalar şaşırmam.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm